MZK zmina rozkladu

W związku z oddanym wiaduktem nad linią kolejową PKP oraz  planowanym zamknięciem ruchu na moście nad Bzurą od soboty  25.03.2003 zmienią się trasy przejazdów autobusów miejskich i nieznacznej korekcie ulegną godziny odjazdów z poszczególnych przystanków.  Autobusy na wszystkich liniach będą podjeżdżały bezpośrednio pod dworzec PKP. W szczególności linie 1,3,5  będą miały przystanki od strony centrum miasta, przy wejściu do tunelu na perony, natomiast autobusy linii nr 2  będą zatrzymywały się za torami bezpośrednio przy aktualnie remontowanym budynku dworca.

Autobusy linii nr 1 i 5 jadąc od ul. Armii Krajowej skręcą przed przejazdem PKP w ul. Nadbzurzańską i dalej wiaduktem w stronę centrum przez nowe przystanki przy dworcu PKP i  przy ul.3 Maja przy muzeum

Autobusy linii nr 2 jadąc od Łęczyckiej na Warszawską przejadą od centrum przez ul. 3 Maja przy muzeum dalej przez wiadukt, a nie jak dotychczas przez ul. Mostową i  ul. Nadbzurzańską.

Na linii nr 3 powstanie nowy przystanek przy ul. Dmowskiego ( na tyłach pływalni), z którego autobusy będą podjeżdżały najpierw do dworca PKP , dalej ul. 3 Maja  i kolejno do centrum jak dotychczas.

 

Szczegółówe informacje na stronie mzklowicz.pl

 

 

 

Linia1

Linian2

Linia3

Linia5